Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php/session/sess_48tonkslrr3n77o4cdnje5m7s2, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/html/realclearpolitics.com/httpdocs/congressional_bill_tracker/app/application/mvc.php on line 3
RCP Congressional Bill Tracker - Donald W. Norcross

CONGRESSIONAL BILL TRACKER

Track Members of Congress & Get Email Updates on Their Activity

Donald W. Norcross

Donald W. Norcross

Date of Birth: Dec 13, 1958

Elected Positions

Dates Title Representing
Jan 6, 2015 - Jan 3, 2017RepresentativeNew Jersey - 1st District
Nov 12, 2014 - Jan 3, 2015RepresentativeNew Jersey - 1st District

Recent Votes

Sponsored / Cosponsored Bills


Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_48tonkslrr3n77o4cdnje5m7s2, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0