Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php/session/sess_4kpu7m5eu93uqpamojdh1039t1, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/html/realclearpolitics.com/httpdocs/congressional_bill_tracker/app/application/mvc.php on line 3
RCP Congressional Bill Tracker - Luke Messer

CONGRESSIONAL BILL TRACKER

Track Members of Congress & Get Email Updates on Their Activity

Luke Messer

Luke Messer

Date of Birth: Feb 27, 1969

Elected Positions

Dates Title Representing
Jan 6, 2015 - Jan 3, 2017RepresentativeIndiana - 6th District
Jan 3, 2013 - Jan 3, 2015RepresentativeIndiana - 6th District

Recent Votes

Sponsored / Cosponsored Bills


Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_4kpu7m5eu93uqpamojdh1039t1, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0